Caterpillar

Novinky » Členové » Jan Jeřábek » Caterpillar

Práce na podložce již dávno pokročily, akorát nebyl čas psát. Podložka se mi dělala moc dobře a byla to skvělá oddychovka od "přesné práce". Byla použita statická tráva a elektrická sypačka. Více asi není co popisovat , žádná věda v tom není. Zde pár obrázků:

IMG_1639

Vítejte na mém profilu,

jmenuji se Honza Jeřábek a je mi 18 let (v roce 2015). Papírové modely jsem začal lepit asi cca před dvěma lety a to náhodou. Lepení mě chytilo a tak jsem se začal o toto odvětví modelařiny zajímat více. Ze začátku jsem měl rád architekturu, ale časem jsem přešel k velké dopravní technice a měřítku 1:25. Mým doposavadním a asi nejlepším modelem je autodomíchávač Tatra 815. V šuplíku mi leží i další modely, které jsem buď vyhrál, nebo pokoupil. Takovým dlouhodobým snem je asi nakladač, nebo nějaké větší stavební auto.

V současné době navštěvuji stavebku v Liberci, se kterou modelařina také trochu souvisí. Tvorba modelů v 3D programech mě moc nezajímá, protože je to z mého pohledu hrozně složitá práce. Letos jsem se stal Mistem republiky v kategorii junior na mistrovské soutěži v Praze.