Soutěž papíráků v Dubenci

Novinky » Zprávy z akcí » Soutěž papíráků v Dubenci

V pátek 23. října po 17. hodině jsme ve složení Vojta Volný, Honza Jeřábek, Michal Erben (Medium) a já vyrazili od našeho libereckého DDM Větrník na cestu do východočeského Dubence na soutěž papírových modelářů, která je zařazena do letošního ročníku Papírové ligy. Byla to naše první výprava do Dubence za což se dosti stydím, protože všude říkám, že vzdálenost do 100 km na soutěž je pohodová dojezdová vzdálenost. Ovšem někdy se stane, že termíny v našem DDM jsou takové, že při nejlepší vůli nemohu přijet.

Letos se nám už Dubenec podařilo navštívit a nelitujeme. Provazníkovi a spol vytvořili příjemnou atmosféru takovou, že se opět nebojím použít větu - Byla to nejlepší akce, které jsem se letos osobně zúčastnil. A je to bez přehánění. Organizátoři se předvedli v tom nejlepším světle, časově probíhalo vše tak, jak bylo naplánováno. Musím pochválit i předávání ocenění, kterého se zúčastnil jak ředitel základky v Dubenci, tak i dubenecký starosta. Pochopitelně ne všude je to možné, ale na malé obci je to vždy milé. Překvapen jsem byl i slušným počtem návštěvníků a dokonce delegací modelářských fandů z Lomnice nad Popelkou, kde DDM vypravil autobus. Nesmím zapomenout na vstřícnost organizátorů vůči těm, kteří ponocují nad lepením a diskutují s dalšími nespavci. Stejně tak bylo pamatováno na nás lepiče s místem pro lepení při samotné výstavě. Nabídka prodejců byla určitě pestrá, bohužel se toho moc neprodalo, ale i to se stává.

Za mne osobně a stejně tak za ostatní účastníky z DDM Liberec nebo Licard Liberec ještě jednou děkujeme a určitě se budeme účastnit i dalších ročníků této soutěže.